Правила та Умови

Угода користувача

Ласкаво просимо на List.kiev.ua!
БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ДАНІ ПРАВИЛА І УМОВИ!

Данна «Угода» нижче, регулює положення, що стосуються надання Інформації та Послуг, або Інформаційних послуг, що надаються на сайті LIST.KIEV.UA за допомогою електронного сервісу IZAtorg - Користувачам мережі інтернет.

Ця Угода користувача визначає умови для доступу та використання інтернет-сайтів, мобільних версій інтернет-сайтів, мобільних додатків і інших інтернет-порталів, що належать, керованих, що діють під товарним знаком IZAtorg, або доступ до яких надає IZAtorg (як визначено нижче) час від часу, які належать (ли) до електронного сервісу IZAtorg, включаючи, але не обмежуючись наступним:
(а) інтернет-версії і версії, оптимізовані для мобільних пристроїв, сайтів, ідентифікованих за допомогою уніфікованого покажчика ресурсу "www.list.kiev.ua", мобільні та інші додатки електронного сервісу IZAtorg (далі - "Сайти IZAtorg").

Цей документ є юридично зобов'язуючею угодою між Вами як користувачем (користувачами) Сайтів (далі "Ви", "Ваш", "Користувач") і власником IZAtorg, яке б містило угоду і визначаэться відповідно до пункту 2.1 нижче (іменованим надалі "ми","наш", "IZAtorg", або "LIST.KIEV.UA").

1. Застосування і прийняття умов

1.1 Умови, що містяться в цьому документі, регламентують доступ і використання Вами Сайтів і Послуг, програмного забезпечення і продуктів (з використанням Сайтів, які включають платформи, зазначені в пункті 7.1 Умов (програмне забезпечення, та продукти - надалі спільно іменуються "Послуги") компанії IZAtorg , поряд із розділом Про приватну (як визначено в пункті 3.3 нижче) і Політикою розміщення пропозицій, а також поряд з іншими правилами і умовами, які IZAtorg може періодично міняти. Послуги просування, які згадуються в Угоді про платні послуги IZAtorg включають:
(а) відображення пропозиції на початку пошуку
(б) платне розміщення інформації про Бізнес, Товари та Послуги, про які IZAtorg періодично повідомляє, своїх підписників. Цей документ і інші подібні правила і Політики Сайтів надалі спільно іменуються "Умови". При використанні, або при здійсненні доступу до Сайтів і Послуг, Ви погоджуєтеся прийняти, та зобов'язуєтеся дотримуватись Умов. Просимо Вас не користуватися і не здійснювати доступ до Послуг і Сайтів, якщо Ви не згодні прийняти всі наші Умови.

1.2 Ви не можете використовувати і здійснювати доступ до Послуг, або Сайтів і не можете погоджуватися з Умовами, якщо Ваш вік, або стан здоров'я - не дозволяють укладати договір з IZAtorg. Або, якщо Вам заборонено користуватися будь-якими Послугами за законами міжнародного права, включаючи країну / регіон, резидентом якої Ви є, або перебуваючи в якій, Ви користуєтеся, або здійснюєте доступ до Послуг і Сайтів IZAtorg.

1.3 IZAtorg може в будь-який момент змінити будь-які Умови, опублікувавши відповідні змінені і доповнені Умови на Веб-сайтах. Продовжуючи використовувати, або здійснювати доступ до Послуг, або Сайтів - Ви підтверджуєте свою згоду, зі зміненими і доповненими Умовами.

1.4 Якщо IZAtorg опублікував, або надав переклад редакції Умов на іншій мові, Ви погоджуєтеся з тим, що переклад надається тільки для зручності, і що, іншомовна редакція, регламентує Ваше використання Послуг, або Сайтів і доступ до них.

1.5 У деяких випадках Ви повинні укладати окрему угоду (або угоди) онлайн, або за межами мережі Інтернет, з IZAtorg, або іншою афілійованою особою IZAtorg, на надання будь-яких Послуг, або частини Послуг (далі - "Додаткова угода"). У разі, якщо положення Умов та Додаткових угод не відповідають, або суперечать одина одній, пріоритет віддається Додатковій Угоді тільки в частині, що регламентує наданням відповідних Послуг (або частини Послуг), що надаються за такою Додатковою Угодою.

1.6 Умови не можуть бути змінені, або доповнені ніяким іншим чином, крім як в письмовій формі уповноваженою посадовою особою IZAtorg.

2. Надання Послуг і Інформація Правового Характеру

2.1. Для отримання доступу і використання деяких Послуг, Ви повинні зареєструватися як користувач сервісом. Надалі, IZAtorg залишає за собою право, без попередження, обмежити доступ, або використання певних Послуг (або частини Послуги), для всіх користувачів - на свій розсуд.

2.2 Послуги (або будь-яка частина наданої Послуги) - можуть відрізнятися, в залежності від тарифного плану. IZAtorg не гарантує і не заявляє, що конкретна Послуга, або властивість, або функція Послуги, або схожа на кшталт Послуга - буде доступна для користувачів, постійно. IZAtorg може на свій розсуд - обмежити, скасувати, або створити різні рівні доступу та використання будь-яких Послуг (або будь-якої частини наданої Послуги), по відношенню до будь-яких користувачів.

2.3 IZAtorg може:
(а) створити, змінити, покращити, внести - нові умови;
(б) призупинити, або скасувати надання будь-якої Послуги (або будь-якої частини Послуги) - без попереднього повідомлення. Крім випадків надання платнихї Послуг, коли такі зміни - не будуть суттєво негативно впливати на можливість (платних користувачів), користуватися такою Послугою. За винятком будь-яких користувачів IZAtorg з відповідною юрисдикцією.

2.4 Деякі Послуги (або їх частину), можуть надаватися афілійованими особами IZAtorg - від імені, або за дорученням IZAtorg.

Комерційний Світ Києва

Гід в комерційний світ столиці України, місто - Київ. Екскурсії, розваги, шопінг, виробництво, сфера послуг - в Києві. Путівник, з пошуком найближчого місця розташування - на мапі України.

Контакти

Ви можете зв'язатися з нами:

  • Київ, Україна
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правила та Умови